header-allasajanlatok.jpg

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATOK

Modern járművek
modern utakra

  • Szeld az országutakat, az Euro 6-os, nagyfülkés nyerges vontatóinkkal, full komfortban!
  • Szeretnél saját kocsit? Nálunk nem akadály!
  • Magadra ismersz? Rendelkezz CE Kategóriás jogosítvánnyal, digitális kártyával, GKI és PÁV II-vel!
Itt van pár
kérdés neked!

  • Szeretnél olyan cégnél dolgozni, ahol nem csak HR duma a vonzó jövedelem?
  • Hallottál már a napidíjról, megtakarításról és hűségpénzről? Nálunk meg is ismerheted!
Egy munkahely, ahol
Te vagy a legfontosabb!

  • Felejtsd el a munkabiztonságtól való szorongást! Tervezz velünk hosszútávra!
  • Szeretnéd, hogy magyarul és szakszerűen irányítsanak? Nálunk ez a minimum!
  • Nálunk segítőkész és barátságos kollegák várják, hogy együtt dolgozhassanak veled!

  • Nemzetközi gépjárművezető
    – tandem jármű szerelvényen
    – nyerges jármű szerelvényen
  • Belföldi gépjárművezető
  • Tanuló gépjárművezető
  • Műszaki ügyintéző

    Kanizsa Sprint Kft. Sormás (Nagykanizsa mellett), nemzetközi gépjárművezetőt keres versenyképes fizetéssel. Járműparkunkat korszerűsítjük és egyben bővítjük. SCANIA és DAF vontatókkal dolgozunk. Folyamatos a felvétel, nem dátumhoz kötött.

    AMIT ELVÁRUNK

    • C+E kategóriás jogosítvány; nemzetközi árufuvarozói igazolvány vagy GKI igazolvány
    • PÁV III. vizsga
    • Digitális gépjárművezetői kártya
    • Vezetési gyakorlat nemzetközi viszonylatban
    • Önálló munkavégzésre való képesség
    • Jó fizikai állapot
    • Magára és környezetére való igényesség

    AMIT ADUNK

    • Vezénylőnk tapasztalt sofőr, így mindig az optimális útra vezet téged
    • Saját autódat, amellyen nem kell osztozkodnod munkatársaiddal
    • Megbecsülést. Nálunk nem "csak egy sofőr" vagy, hanem a csapatunk értékes és fontos része

    AMIT ADUNK

    • Saját autódat, amellyen nem kell osztozkodnok munkatársaiddal

    Csatlakozz csapatunkhoz, hogy ne „csak” egy sofőr legyél cégünknél! Nálunk SAJÁT kamionodat vezetheted, nem kell osztozkodnod mással! Emellett nem kell hozzászoknod a kamionfülke kényelméhez, mivel nem mindig kell benne aludnod! Ráadásul a hétvégéket családoddal és/vagy barátaiddal töltheted! Járműparkunkat korszerűsítjük és egyben bővítjük. SCANIA és DAF vontatókkal dolgozunk. Folyamatos a felvétel, nem dátumhoz kötött.

    • Nemzeti fuvarozási tapasztalat,
    • C+E kategóriás jogosítvány,
    • nemzetközi árufuvarozói igazolvány vagy GKI igazolvány
    • megbízhatóság
    • digitális gépjárművezetői kártya,
    • 561/2006. EK rendelet szerinti munkavégzés (vezetési és pihenőidők betartása)
    • Nagykanizsától maximum 50 km-re lévő lakhely

    Jelentkezés, információ:
    Személyesen munkanapokon 8-16.30 óra között
    Sormás, Ipartelep út 1. szám alatt +36 93/312-321 (111-es mellék), +36 93/516-795 telefonszámokon, valamint az allas@kanizsasprint.hu e-mail címen.

    Nálunk tapasztalt munkatársaktól tanulhatod el, a szakma minden titkát! Megtanulhatsz nemzetközi szinten is, profi gépjárműsofőrré válni! Kevés gyakorlattal is nyugodtan jelentkezhetsz hozzánk!

    • Tanulni akarás, fejlődéshez szükséges elszántság
    • Céltudatos személyiség

    FELADATOK
    • Saját flottánk javítási igényeinek fogadása, rögzítése, előkészítése,
    • Javítási igények egyeztetése a diszpécserekkel,
    • Kapcsolódó dokumentációk kezelése, adatok feltöltése és riportok generálása a vállalatirányítási rendszerből.
    • Járműmentések szervezése, koordinálása belföldön és külföldön.
    • Gépjárművek átadás-átvétele, mozgatása.
    • Alkatrész készlet és gumi garnitúrák kezelése, a készlet szinten tartása és leltár készítése.

    ELVÁRÁSOK
    • Középfokú végzettség (legalább),
    • Műszaki affinitás,
    • Legyél precíz, a saját munkádra igényes, rendelkezz hatékony problémamegoldó készséggel.
    • Ismerd a jármű okmányokat!
    • Rendelkezz felhasználói szintű Word, Excel ismeretekkel.

    ELŐNYT JELENT
    • Ha dolgoztál már hasonló területen, autókereskedésben vagy autóalkatrész értékesítésében van tapasztalatod.
    • Szívesen dolgozol autókkal, de könnyen szót értesz az emberekkel is!
    • Szereted a pörgést és ez feltölt Téged.
    • Ha nem szereted az egy helyben ücsörgős munkát, mivel ez nem az!
    • Legyél érdeklődő és tenni vágyó személyiség – nem baj, ha nincs minden feladatban gyakorlatod, lesz időd és segítséged megtanulni.

    AMIT KÍNÁLUNK
    • Biztos anyagi háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő vállalat.
    • Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat.
    • Versenyképes jövedelem, határozatlan idejű munkaviszony.

Az Ön neve*
E-mail címe*
Választott pozíció*
Telefonszáma*
+36
    Töltse fel önéletrajzát (opcionális)
    Drag & Drop Files HereBrowse Files
    Írja le üzenetét*

    Elfogadom az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

    25

    év

    127

    kamion

    161

    munkatárs

    1

    telephely

    A weboldalon megadott adatai csak kapcsolatfelvételre szolgálnak, nem kerülnek tárolásra és harmadik fél számára nem hozzáférhetőek.